Subiektywny przegląd tygodnia: Zarzuty dla Zembaczyńskiego i uciekający Gibała czyli PO w rozsypce. Dodatkowo mini żart!

Redaktor Obywatelski4

Z Opola

W gminie Dąbrowa ma powstać specjalna strefa ekonomiczna, dla której wyjątkową usługę ma wykonać miasto Opole. Dokładnie chodzi o pomoc w poszukiwaniu dużego inwestora. Jeżeli pomoc okaże się tak skuteczna jak w przypadku strefy ekonomicznej w Opolu, to radni gminy Dąbrowa wraz z wójtem z Mniejszości Niemieckiej szukać inwestora u zachodniego sąsiada.

Prokuratura z Bialska-Białej chce ukarać Prezydenta Zembaczyńskiego karą 2 lat więzienia w zawieszeniu na 5. Chodzi o słynną sprawę kredytu, z czasów kiedy Zembaczyński kierował placówką banku BOŚ. Swoją drogą to skandal. Sprawa toczy się 11 lat. Jak każdy wie, ja stronnikiem obecnego prezydenta nie jestem, jednak sprawa, która toczy się tyle lat, może wywołać u człowieka wiele nerwów.

Przemieńmy pewną popularną reklamę telewizyjną na potrzeby lokalnej polityki:

Przychodzi Kłosowski do Jakiego a ten pyta:

-Kto Ty jesteś?

-Kłos…

Co za Kłos?

-Hans Kłos!

Jaki Hans taki Kłos

Sympatyczny radny Solidarnej Polski Michał Nowak zapragną wstąpić do grupy kobiet radnych działającej przy Radzie Miasta. Lubię Radnego Nowaka, dlatego też nie będą dłużej rozwodził się nad tym pomysłem.

Oczywiście Beata Kubica, wielka feministka z Partii Zielonych musiała zapytać czy radny Nowak zmienił płeć, bo jak inaczej? Zadeklarowała, że jeżeli radny zgłosi chęć przystąpienia do ich grupy to… nie przyjmą go.

Z Kraju

Rzecznik Rządu Paweł Graś, zapewnił, że zostaną podjęte działania, które sprawią, że wszyscy rzecznicy prasowi w ministerstwach będą dostępni. Pan Paweł oczywiście zapomniał o sobie. Jak wszystkim dziennikarzom dobrze wiadomo, dodzwonić się do rzecznika rządu jest rzeczą ciężką. Jednak optymista Graś powie- ciężką, ale realną.

Chwalimy Ministra Gowina. Ten polityk chce reformować nasz kraj, ma wizje i cel, który powoli i nie bez problemów skrupulatnie realizuje. Szkoda tylko, że przez zaciśnięte zęby tak często broni premiera. Cóż, tak właśnie wygląda polityczna cena, za posiadanie teki rządowej.

Uwaga, uwaga! Program „ Tomasz Lis na żywo” kosztuje około 1,2mln złotych miesięcznie! Pytanie mam tylko jedno- za co tyle telewizja płaci temu stronniczemu dziennikarzowi? Przecież program dawno temu stracić swój cel…

Kolejny szok! Tadeusz Mosz i Jan Wróbel ( obaj z radia TOK FM) też mają swój program w TVP. Jest on nudny, bez wizji i głębszego pomysłu. Kolejny raz widać, że znajomości zawsze wygrywają. Dlaczego swojego programu nie mogą mieć Michał Karnowski czy Rafał Ziemkiewicz?

Na końcu bo na końcu, ale jest to zdecydowany hit tygodnia- Łukasz Gibała odszedł z PO do Ruchu Palikota. Jestem wspólnie z winiarzem z Lubelszczyzny będzie krytykować Donalda Tuska. Oczywiście, jest można dodać, że z Grocką mu do twarzy.

Jak oni pięknie razem wyglądają. Janusz i Łukasz. Dwóch takich co razem w PO byli.Wiem, kto może być trzecim idealnym kandydatem do partii winiarza. Stefan Niesiołowski. Chciałbym usłyszeć jak syczy na Tuska i wyzywa go od …

Autor: Łukasz Żygadło

 1. Anonim
  | ID: 6bf6230f | #1

  kłos – żniwiarz – wszystkich wyKŁOSi

  Jaki ,Zielonka, Czerwiński, Szelwicki , Kaśków, Walkiewicz …

 2. ak 47
  | ID: 12883fa2 | #2

  Akurat Pan Mosz jest jednym z lepszych dziennikarzy ekonomicznych w tym kraju w przeciwieństwie do liżącego d… Jarosławowi Kaczyńskiego M. Karnowskiemu, który w radiowej Trójce wraz z Sakiewiczem, Lichocką i Ziemkiewiczem (a i jeszcze Reszczyńskim) dawali taki pokaz obiektywizmu, że nawet nie kryli się ze swoimi poglądami i wręcz agitowali za PiS w okresie kampanii wyborczych.

 3. Karteziusz
  | ID: 67896ba9 | #3

  Kije bejsbolowe rozwiązują każdy problem!

 4. ZEUS
  | ID: 29932051 | #4

  @ak 47

  Szanowny Jełopie -Tomasz Lis -> POmasz Lis stał się maskotką Słońca Peru, podobnie gugała, hołdys, żakowki wojewódzki i inni niedorobieni twojego pokroju oraz LEWACKIE PYTANIE NA ŚNIADANIE- KTÓRE EWIDENTNIE I DOBITNIE POkazuje UWIELBIENIE DLA POstkomunistów.

Komentarze są zamknięte