Odra Opola – LZS Leśnica: 4-1 Odra gra coraz lepiej!

Redaktor Obywatelski1

Zespół Odry Opole pokonał u siebie ekipę z Leśnicy 4-1. Odra nie przegrała na własnym stadionie od czterech spotkań. Gratulujemy!

Do efektownego zwycięstwa Opolan przyczynili się bramkami: Adam Setla, który do siatki rywali trafił w 6 oraz 41 minucie, oraz Michał Filipowicz w 10. Bramkę samobójczą zdobył Paweł Dyczek(LSZ Leśnica) w 68 minucie. Honorowe trafienie dla Leśniczan zanotował natomiast Denis Sator w 40 minucie spotkania. Tak więc pierwsza połowa była wyjątkowo ciekawa.

Statystyka:

Odra: 1.Feć – 17.Kowalczyk, 20.Michniewicz, 7.Surowiak, 5.Wdowik  82. 18.Rewucki – 6.Łoziński, 8.Wawrzyniak, 15.Deja  46. 13.Czerwiński, 22.Piegzik  74. Meryk  – 10.Filipowicz, 9.Setla  74. 21. Wasilewski

Trener: Dariusz Żuraw

Leśnica: Pietrek – Nowak, Dyczek(samobój) Maciej, Fedorowicz, Dyczek Paweł   46. Chojnowski  – Dyczek Piotr  74. Klasik, Gwiaździński, Moneta, Sotor – Sikora  63. Janczarek, Dudek

Trener: Marek Hanzel

Spotkanie obejrzało 500 widzów.

Dzięki zwycięstwu Odra awansowała na 3 miejsce w tabeli i traci do lidera Przyszłości Rogów już tylko 4 punkty! Drugi jest Pniówek Pawłowice Śląskie do którego Odra traci tylko 2 punkty.

Odra gra coraz lepiej!

Kolejny mecz niebiesko-czerwoni zagrają na wyjeździe z zespołem Polonia Łaziska Górna 27 października.

oprac: ŁŻ

1. | ID: 57f5c706 | #1

Onego czasu gratulowałam bielszczanom, dzisiaj opolanom.l grajcie,grajcie bramki zdobywajcie, zdrowie oszczędzajcie.
    Pomyślności i szczęścia życzę do końca świata.