Szkoda. Odra Opole przegrała w Łaziskach 2:1

Redaktor Obywatelski1

Podczas deszczowej pogody nasz zespół przegrał z ekipą Polonii Łaziska Górna 2:1. Do przerwy jednak utrzymywał się wynik 1:1

Dla Odry spotkanie rozpoczęło dopiero w 15 minucie, kiedy to po faulu Surowiaka sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Krystian Kowalczyk. Odra wyrównała w 20 minucie golem Marcina Czerwińskiego, jednak bramkę na 2:1 dla gospodarzy zdobył w 84 minucie Kamil Wawrzyczek.

Po tym spotkaniu Odra spada na piąte miejsce w tabeli mając na koncie 21 punktów i oddala się od lidera Przyszłości Rogów coraz bardziej. Przyszłość ma 28 punktów, druga ekipa w tabeli Pniówek Pawłowice Śląskie-26, a trzecia Szczakowianka Jaworzno- 22.

Odra: Feć – Kowalczyk, Surowiak, Copik, Michniewicz – Czerwiński  85. Meryk, Wawrzyniak, Deja, Łozińsk  64. Piegzik – Filipowicz  69. Wasilewski, Setla

Trener: Dariusz Żuraw

Polonia: Gocyk  43. Miś – Gersok  46. Michał Majsner , Króliczek, Mazur, Suda – Sieradzki  74. Wawrzyczek, Rączka , Rybak, Kaczmarczyk – Bryk  61. Mużyłowski  , Mieszczak

Trener: Marek Mandla

Na widowni w Łaziskach zasiadło aż… 50 widzów.

Jednak następne spotkanie zespół z Opola gra u siebie z drużyną Swornica Czarnowąsy. Ten mecz można nazwać lokalnymi derbami. Spotkanie odbędzie się 2 listopada o godzinie 18.00. Mecz rozegrany zostanie przy sztucznym oświetleniu.

1. | ID: 30fd5203 | #1

Dziura w niebie zadecydowała o przegranej Opola.Trudno.Gratulacji nie będzie dla Opolan ale dla Polonii Laziska.l