FOB: W biznesie nie ma wakacji

Redaktor Obywatelski1

malebudowaMożna zaryzykować stwierdzenie, że centrum wystawiennicze DomExpo nie tylko zdobędzie wiele nagród za swój wygląd i rewitalizacje starych budynków przemysłowych, ale także spowoduje znaczące ożywienie w sektorze budowlanym i pokrewnych. W końcu inwestycja jest warta 60 mln zł.

Inwestowania mimo kryzysu nie boją się też Pasta Food i Pearl Stream. O tym wszystkim możecie przeczytać na łamach lipcowego numeru „Forum Opolskiego Biznesu”.

Okazuje się, że w biznesie nie ma wakacji.

Zapraszamy do lektury!

Zespół FOB

  1. Irena
    | ID: adf58b02 | #1

    W biznesie nie ma wakacji? To nie jest prawdą. Biznes wymaga dobrej organizacji pracy, zdyscyplinowanych pracowników. Podejmujący się działalności gospodarczej zazwyczaj ma pełna swiadomość czego sie podejmuje, przechodzi szkolenia i jest otwarty na rynek.Nie jest zwiazany godzinami pracy,wiec najczesciej korzysta z kilkudniowych wypadów i potrafi zdrowie zregenerować. Wiec nie nalezy nikogo straszyć,ze pracujac na własny rachunek nie bedzie miał urlopu. Zachecać do samodzielności,jednakże trzeba wziąć pod uwagę,że obowiązujące prawo z licznymi lukami prawnymi odstrasza potencjalnych pracodawców.

Komentarze są zamknięte