Niezatapialny Jarmuziewicz?

Autor Obywatelski3

Jarmuziewicz_jpg

Tadeusz Jarmuziewicz krytyki się nie boi. Mimo ostatnich wstrząsów, oskarżeń o podejrzane kontakty z inwestorem na autostradzie A1, mimo dymisji z resortu transportu wciąż wymieniany jest oficjalnie jako kandydat na prezydenta Opola.

Opolska Platforma Obywatelska nie potrafi wskazać wiarygodnego kandydata na prezydenta miasta. Młodzi wiceprezydenci wciąż czekają na oficjalną nominację partii, a tymczasem stara gwardia trzyma się mocno:

Kandydatem PO na prezydenta Opola jest Tadeusz Jarmuziewicz – powiedziała europosłanka PO Danuta Jazłowiecka, w rozmowie z portalem 24Opole.

Niedawno wydało się, że zarzuty wobec było wiceministra muszą oznaczać kres jego politycznej kariery. Także tej lokalnej, przysparzającej opolskiej PO kłopot ze wskazaniem nowego kandydata na prezydenta miasta. Nic bardziej mylnego. Centralne zarzuty, zdaniem lokalnej PO nie dyskwalifikuje posła – ministra na lokalnym „rynku”. Tadeusz Jarmuziewicz to wciąż najpoważniejszy kandydat na prezydenta Opola w wyborach 2014 roku.

Autor Małgorzata Wilkos

 1. Irena
  | ID: 7f22ae63 | #1

  W jaki sposób zrobić porządek na scenie politycznej kraju,skoro tylko w Opolu ,moze rządzić prezydent z wyrokiem sądowym tj.półtora roku kary więzienia w zawieszeniu na 4lata i 100-u tysieczna kara grzywny i na dodatek chory?
  A kolejny kandydat ,zdymisjonowany z funkcji wiceministra, w sposób wazeliniarski przymierza sie to tegoz stołka.?
  Czy piEkne Opole,mające liczne uczelnie i wykształconą młodziez, nie potrafi innego kandydata wytypować i dac szanse zmianom?.
  Nie wszystko w Opolu gra,jak na video oglądamy. Sam fakt braku budowy elektrowni, czy tez obwodnic ,rzuca swiatło na mizerne rzadzenie. Posłowie z terenu wojewodztwa opolskego nie zdali egzaminu.radni równiez.

 2. Karol542
  | ID: 6daaae95 | #2

  Po pierwsze to nie jest samorządowiec. Po drugie nie ma zasług żadnych dla Opola. Po trzecie nie ma kompetencji. Po czwarte wystawiając takiego człowieka jako kandydata na prezydenta miasta Platforma pokazuje, gdzie ma Opole.

 3. Anonim
  | ID: fa11ce83 | #3
Komentarze są zamknięte