3. Bieg Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych przeszedł do historii

Autor Obywatelski1

Sobótka Facebook.comW Sobótce po raz trzeci odbył się „Bieg Niezłomnych – Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W kategorii OPEN triumfował Kamil Makoś z Bolesławca, który trudną dziesięciokilometrową trasę, leśnymi traktami na zboczach Ślęży,
pokonał w 35 minut i 37 sekund. Drugie miejsce w rywalizacji zajął Jacek Sobas z Kędzierzyna-Koźla (36,10 sek) a trzecie Marek Szewczyk z Wrocławia. Wśród kobiet pierwszą lokatę zajęła Katarzyna Warczak z Poznania (46,45 sek), która wyprzedziła Karolinę Obstój (46,58 sek) z Kiełczowa i Karolinę Sap z Gliwic.

Pełne wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych dostępne są na stronach www.datasport.pl oraz www.maratonypolskie.pl.

Najlepszym zawodnikom i zawodniczkom nagrody oraz pamiątkowe trofea wręczał prezes TAURON Polska Energia S.A Remigiusz Nowakowski, przedstawiciel głównego sponsora imprezy.