Już jutro zaczyna się proces proces generałów Służby Bezpieczeństwa PRL

Autor Obywatelski

Do redakcji www.ngopole.pl wpłynęło zaproszenie na proces generałów Służby Bezpieczeństwa PRL Władysława Ciastonia i Józefa Sasina za represje stanu wojennego. N a procesie oczywiście będziemy i poinformujemy szanownych czytelników o jego przebiegu. Wypada jednak zapytać: dlaczego tak późno????? Ale warto też dodać że lepiej późno niż wcale.

CENTRUM ŚCIGANIA ZBRODNIARZY KOMUNISTYCZNYCH I FASZYSTOWSKICH
www.centrumscigania.info

Warszawa, 22.02.2017 r.

Zaproszenie

Zapraszamy na proces generałów Służby Bezpieczeństwa PRL Władysława Ciastonia i Józefa Sasina za represje stanu wojennego, który odbędzie się w czwartek 23.02.2017 r. w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa, III Wydział Karny, ul. Ogrodowa 51A (blisko ul. Żelaznej i sądu na Alei Solidarności), sala nr 4 (parter) o godz. 10:00.

W sprawie tych komunistycznych zbrodniarzy chodzi o internowanie w koszarach na terenie LWP i fikcyjny pobór do wojska oraz wielomiesięczne przetrzymywanie działaczy opozycji w cieniutkich namiotach na mrozie. W efekcie tych represji były ofiary śmiertelne!

Po rozprawie zgromadzeni są zaproszeni do miasteczka namiotowego pod SN „UNIEWINNIĆ MIERNIKA – POSADZIĆ MICHNIKA” na spotkanie w „WOZIE DRZYMAŁY II”.

Wiktor Sobierajski

Komentarze są zamknięte